Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Хірургія

Безпека пацієнта – це перше, що приходить на думку лікарям стоматологічної клініки «Дент – Сервіс». Починаючи з інструменту, який ретельно обробляється в автоклаві та розпаковується перед самою процедурою при пацієнті і закінчуючи якісно проведеними хірургічними процедурами при добре підібраній анестезії.

Видалення зубів мудрості, викликано необхідністю правильного розміщення в роті зубного ряду, так як поява нових може викликати дискомфорт і зміщення сусідніх. За природою у людини в роті знаходиться 32 зуба і поява нових – не завжди несе позитивний ефект, тому видалення зубів мудрості часто є необхідною умовою правильного росту і розвитку інших зубів, тому що вони мають властивість зміщуватися і шукати місце, щоб прорізатися, заважаючи іншим. Проте, це не означає, що зуби мудрості потрібно обов’язково видаляти!

При обстеженні пацієнта, лікарі клініки зможуть підказати, чи є необхідність у видаленні зуба і спрогнозувати його подальше зростання.

Видалення зуба мудрості, пластика вуздечки, інші хірургічні втручання – все виконується на високопрофесійному рівні під місцевою анестезією.

Клініка «Дент – Сервіс» – впевнений вибір безпечної та якісної стоматології!