Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Відгуки

Ірина

Хочу подякувати Лозянко Миколі Станіславовичу за поліковані зуби (те що від них залишилось). Мені сказали в іншій стоматології, що з ними вже нічого не можна зробити), але у професіоналів можливо все! Зараз мої поліковані і відновлені зуби не відрізняються від моїх рідних))). Крім цього, дякую адміністратору за уважність і правильний вибір лікаря!

Оксана Сас

Була у 3 лікарів у цій клініці: про Ігоря Сергійовича Ігнатенко і Олену Анатоліївну Губіну залишились дуже приємні враження, нажаль співпраця з ортодонтом Олександрою Юріївною Татарчук-Лобань виявилась менш позитивною. Після року в брекетах з результатами, серед яких більше погіршень (наприклад: у мене піднялась десна, із-за чого з’явились не дуже естетичні щілі між зубами, верхній ряд зубів з’їхав в сторону) ніж покращень, вирішила проконсультуватись з іншими ортодонтами. Дізналась, що у мене зміщена нижня щелепа і першим ділом потрібно було ставити її на місце і ті речі, що помітила я – це лише маленька частина з того, що потрібно виправляти. Вердикти двох різних лікарів були “Вам ничего не делали” і “Вы за год никуда не сдвинулись”. В результаті у мене змарнований рік и витрачена впусту немала сума грошей. Щоб не бути голослівною, додаю фото де видно як вирівнялось моє обличчя одразу після встановлення апарату, що вправляє нижню щелепу і повернулись щоки, які позападали від “лікування” Олександри Юріївни:

Николай

Игнатенко Игорь Сергеевич удалял мне зуб мудрости. Было страшно. Непрорезанная атипичка, до этого отказали в другой клинике (не было хирурга). Сделано всё быстро и качественно, я и, как мне показалось, сам врач, результатом довольны. Зажило всё отлично. Смущение не позволяет сказать в живую, но – вы лучшие, серьёзно. Я очень боюсь врачей, особенно тех, которые занимаются инвазивными процедурами, но с вами лечиться было спокойно. Также радует связь с клиентом, смс и звонки с уточнением даты и времени просто космос! Забыть, или опоздать просто невозможно. Также отмечу приветливый и вежливый персонал. Спасибо за всё. Хотел бы я сказать, что надеюсь, что мы больше не увидимся, но это маловероятно, так что до встречи.)

Ігор

 Я та моя сім’я вже протягом декількох місяців лікуємо зуби в Вашій стоматології. Тут нас завжди гарно обслуговують і ставляться дуже чуйно. Можу сказати тільки позитивне. Хороші лікарі та приємні асистенти.

Наталія та Максимко

   Мені цю стоматологію порадила знайома. Водила свого сина в державну поліклініку, плач і крик!!! Коли прийшли з дитиною сюди отримали прекрасне відношення. Головне, що його заспокоїли та спокійно полікували зуби. Чесно кажучи, він ще досі вважає що йому просто «витягали черв’ячка» 🙂 🙂 🙂 Тепер раджу усім.

Пацієнтка

Тут працюють чудові лікарі. Залишилась задоволена на 10 з 10 ти. Стоматологи використовують сучасні методи для обезболення ротової порожнини, тому при лікуванні можна на хвилину забути, що ти сидиш у стоматологічному кріслі. Хочу Вам просто подякувати, Ви професіонали.

Ігор Владиславович

   Пройшло вже більше  двох місяців від того часу коли мені поставили імплантати. Я дуже задоволений Вашим стоматологом, все пройшло надзвичайно швидко та майже безболісно. Я завжди боявся таких лікарів, незважаючи на свій вік постійно нервувався, але на цей раз все пройшло дуже добре. Після протезування абсолютно не відчув болі та навіть не прийшлось пити ліків. Велике дякую Вам.

Відмінна стоматологія для Діток!

   Нашій сім’ї дуже сподобалася Ваша стоматологія. І тепло і затишно, а які хороші лікарі. Наш Єгор залишився задоволений.

Поліна Сергіївна

   Я, Поліна Сергіївна, живу тут поруч, мені 75 років, тому зубів майже не було. І ось з’явилася ця клініка. Я дуже зраділа і відразу прийшла на прийом. Дуже вдячна персоналу за обслуговування. Дуже всі уважні, ввічливі. Лікар – Ігор Сергійович вклав всю душу в мої зуби і тепер я дуже задоволена своїми зубами, дуже дякую всім Вам.

Сибірко Антоніна Миколаївна

   Я висловлюю сердечну подяку співробітникам стоматологічної клініки за відмінне обслуговування і надання мені допомоги при лікуванні, а особливо висловлюю велику подяку лікаря Ігорю Сергійовичу за його відмінне протезування моїх зубів. Бажаю подальших успіхів у роботі і великого щастя в особистому житті. З повагою Сибірко Антоніна Миколаївна (86 років)