Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Відгуки

Ирина Юраш

Выражаю свой восторг и благодарность вашей стоматологии и лично хирургу-имплантологу Игорю Сергеевичу Игнатенко. Сегодня удаляла корни зубов, все прошло быстро и безболезненно, я очень довольна. Буду всем рекомендовать вашу клинику. Все вежливы и внимательны, цены доступные. Так держать!!!

Елена Островцева

Хочу поблагодарить замечательного доктора Лозянко Николая Станиславовича. Прекрасный специалист с золотыми руками.
Внимательный, вежливый, аккуратный. Большое спасибо его ассистенту. Очень хорошая стоматология, девушки на ресепшене умнички. Всегда перезвонят ,напомнят о визите. Клинику рекомендую! Большое СПАСИБО!

Олег

Буду краток.
Как сама клиника, так и врачи – профессионалы.
Я лечил тут зубы, два из которых были очень сложные.
И да, мало того что спасли их, так ещё и я живу с ними и радуюсь.
Также, удалял тут зуб, который уже и правда сам запустил.
Все прошло успешно.

Таисия

Очень довольна стоматологией. Была у врача Лозянко Николая Станиславовича ,он работает очень аккуратно с ювелирной точностью, сразу почувствовала себя в надёжных руках.
И девочки админы очень внимательные , довольна посещением на все 100%)).

Іоанна

Лікувала зуб 09.07.21р.
По телефону озвучили, вартість пломби від 700 до 900 грн в залежності від складності ( на сайті 800 грн), по факту ціна зовсім інша – 1350 грн.
Пакет Анти СНІД на сайті коштує 85 грн, по факту 100 грн. Не зрозуміла навіть чи він був, тому що лікар не показала відкриття при мені.
Роботою лікаря задоволена, ціновою політикою – ні!

 

Шановна Іоанна! Хочемо прокомментувати ваш відгук.
По перше, адміністратор може озвучувати ціни Дуже приблизно. Ціну може називати лише лікар, і то – після огляду и додаткових обстежень, якщо це потрібно. Консультація у нас Безкоштовна. Більше того. Ми підняли записи телефонної розмови, коли ви дізнавались ціну. Адміністратор так і сказала, що ціну може озвучити лікар, але межі коливання вартості можуть бути від 900 до 1500 гр. В підтвердження ми можемо надати цей запис.
Далі. Ви звернулись для лікування переднього зубу. Лікар вас оглянула, і попередила, що порожнина значно більше, ніж здається з першого погляду. При лікуванні передніх зубів підвищені вимоги для естетики (підбір кольору и т д). Тому ми таке лікування рахуємо, як реставрацію. І так відбувається у більшості клінік.
Про використання одноразового набору. Це не обговорюється, що ми використовуємо весь стерильний інструментарій. Відео розпакунку можемо вам також надати. Крім того, в набір входить багато одноразових предметів індивідуального захисту (рукавички, маски, нагрудники, слюновідсмоктувач та ін.) ,які ми звичайно використали.
На рахунок того, що вас не влаштувало наше ціноутворення – ми приватна клініка. Ми і так намагаємось вести максимально прозору політику в цьому плані. Якщо вам був настільки важливий бюджет лікуванні, ви мали можливість задати додаткові питання лікарю про вартість лікування…
PS ми виправимо вартість набору на сайті.
З повагою, клініка Дент-Сервіс Плюс.

Олександр Волков

Доброго дня всім.
Довелося в житті погуляти по стоматологім різним.
Краще цієї – в країні не має. Фахівці найвищого рівня.
Особливо хочу відзначити лікаря Петрову Олену Борисівну. Це не лікар, а чарівниця.
Вдячний за Вашу роботу.

Ірина

Хочу подякувати Лозянко Миколі Станіславовичу за поліковані зуби (те що від них залишилось). Мені сказали в іншій стоматології, що з ними вже нічого не можна зробити), але у професіоналів можливо все! Зараз мої поліковані і відновлені зуби не відрізняються від моїх рідних))). Крім цього, дякую адміністратору за уважність і правильний вибір лікаря!

Оксана Сас

Була у 3 лікарів у цій клініці: про Ігоря Сергійовича Ігнатенко і Олену Анатоліївну Губіну залишились дуже приємні враження, нажаль співпраця з ортодонтом Олександрою Юріївною Татарчук-Лобань виявилась менш позитивною. Після року в брекетах з результатами, серед яких більше погіршень (наприклад: у мене піднялась десна, із-за чого з’явились не дуже естетичні щілі між зубами, верхній ряд зубів з’їхав в сторону) ніж покращень, вирішила проконсультуватись з іншими ортодонтами. Дізналась, що у мене зміщена нижня щелепа і першим ділом потрібно було ставити її на місце і ті речі, що помітила я – це лише маленька частина з того, що потрібно виправляти. Вердикти двох різних лікарів були “Вам ничего не делали” і “Вы за год никуда не сдвинулись”. В результаті у мене змарнований рік и витрачена впусту немала сума грошей. Щоб не бути голослівною, додаю фото де видно як вирівнялось моє обличчя одразу після встановлення апарату, що вправляє нижню щелепу і повернулись щоки, які позападали від “лікування” Олександри Юріївни:

Николай

Игнатенко Игорь Сергеевич удалял мне зуб мудрости. Было страшно. Непрорезанная атипичка, до этого отказали в другой клинике (не было хирурга). Сделано всё быстро и качественно, я и, как мне показалось, сам врач, результатом довольны. Зажило всё отлично. Смущение не позволяет сказать в живую, но – вы лучшие, серьёзно. Я очень боюсь врачей, особенно тех, которые занимаются инвазивными процедурами, но с вами лечиться было спокойно. Также радует связь с клиентом, смс и звонки с уточнением даты и времени просто космос! Забыть, или опоздать просто невозможно. Также отмечу приветливый и вежливый персонал. Спасибо за всё. Хотел бы я сказать, что надеюсь, что мы больше не увидимся, но это маловероятно, так что до встречи.)

Ігор

 Я та моя сім’я вже протягом декількох місяців лікуємо зуби в Вашій стоматології. Тут нас завжди гарно обслуговують і ставляться дуже чуйно. Можу сказати тільки позитивне. Хороші лікарі та приємні асистенти.