Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Профілактика

Вже давно не секрет, що стан зубів та слизової оболонки порожнини рота, тісно пов’язані зі здоров’ям усього організму. Велика кількість хворих зубів провокує запальні процеси, що вражають оточуючі тканини та стають причиною їх втрати.

Профілактика зубних захворювань – це попередження виникнення та розвитку хвороб ротової порожнини.

Про появу зубного захворювання сигналізує біль. Такі неприємні відчуття в зубах виникають в результаті термічного, механічного або хімічного впливу на нервові закінчення. Найчастіше причинами такої проблеми є повне ігнорування методами профілактики і гігієни зубів.

До індивідуальних способів гігієни і профілактики відносяться:

  • щоденна гігієна ротової порожнини;
  • регулярне проведення професійного огляду у стоматолога;
  • догляд за слизовою оболонкою ротової порожнини;
  • профілактика основних стоматологічних захворювань;
  • своєчасне лікування зубних захворювань та їх ускладнень.

Накопичення великої кількості бактерій, в ротовій порожнині людини є основною причиною появи  захворювань зубів і ясен, таких як карієс, пульпіт, гінгівіт, пародонтит і пародонтоз. Тому, дотримання ефективної гігієни порожнини рота, своєчасне звернення до стоматолога, якісна діагностика – все це разом і окремо, дозволяє підтримувати слизову рота в належному стані та запобігти виникненню захворювань зубів, а найчастіше і заощадити на лікуванні. Адже не дарма кажуть – «Легше попередити проблему, ніж її лікувати».

Гігієна ротової порожнини.

Однією з головних складових в профілактиці стоматологічних хвороб вважається гігієна ротової порожнини. Для кожного дорослого непорушним правилом повинна стати чистка зубів вранці і перед сном, включаючи використання зубної нитки. Для дітей досить обмежитися проведенням чищенням зубів в кінці дня.

Вчені також відзначають взаємозв’язок здоров’я зубів з харчуванням людини. Чим менше в раціоні овочів, фруктів і жорсткої їжі, тим більш необхідною стає гігієна ротової порожнини.

Щоденна гігієна порожнини рота – це правильний підбір пасти, щітки і знання всіх нюансів їх застосування.

Зубна щітка, яка використовується кожен день, повинна бути в міру жорстка, але не травмувати ясна. Не всі засоби чищення однаково корисні. Паста, або порошок повинні залишати хороший результат – чисті і блискучі зуби, приємне відчуття свіжості в роті. Питання гігієни порожнини рота і правильного харчування має багато індивідуальних варіантів. Всіх їх можна уточнити на консультації у фахівця в стоматології «Dent Service».

Записатися на планове обстеження і консультацію можна за телефонами: (096) 515-22-55, (066) 515-22-55, (073) 515-22-55.

Кваліфіковані фахівці обов’язково врахують ситуацію, стан ротової порожнини і допоможуть підібрати Вам ефективні засоби для догляду за нею.