Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія
Візит до стоматолога – ортопеда необхідний в разі сильного пошкодження цілісності зуба, а також в результаті втрати одного, або декількох з них.
На жаль, більшість людей звикають до їх відсутності, незважаючи на те, що це призводить до серйозних ускладнень. Якщо в ротовій порожнині немає хоча б одного зуба, проміжок між ними намагаються закрити сусідні. Це може сприяти зміні прикусу і проблем з опорної функцією здорових зубів.
Ортопедична стоматологія в медичному центрі «Dent Service», спрямована на відновлення цілісності зубного ряду і заповнення втрачених зубів.
Ортопеди – стоматологи в своїй роботі використовують прямі і непрямі методи протезування.
До прямих методів відносять:

  • коронки і мостики;
  • вкладки;
  • вініри;
  • протезування на імплантатах.

Зубна коронка і мостик. При невеликих пошкодженнях, або відсутності природного захисту зуба, – встановлюється така ортопедична конструкція. Вона повторює форму, розміри і жувальні властивості зуба. Мостик дозволяє відтворити втрачений зуб за рахунок його приєднання до сусідніх. При цьому пацієнтом не використовуються знімні протези чи імплантати.
Вкладки. Такий мікропротез використовуються у випадках, коли частина зуба зруйнована і не дозволяє встановити майбутню коронку. Вкладка приймає на себе тиск при жуванні. Вона відрізняється особливою міцністю і красивим зовнішнім виглядом, ідентичним здоровому зубу. Вініри – це штучні керамічні облицювання зубів. Вони фіксуються на стінках, що дозволяє приховати зміни в кольорі і невеликі порушення в розташуванні. Найчастіше їх використовують для усунення дефектів і поліпшення естетичного вигляду.
Протезування на імплантатах. Імплантат являє собою аналог справжнього кореня здорового зуба. Він виконує роль своєрідної опори і фундаменту. При використанні методики протезування на імплантатах, кожен зуб працює сам по собі, що дозволяє уникнути обпилювання інших.
До непрямих методів протезування відносяться:

  • знімні і частково знімні протези;
  • бюгельні протези.

Знімні і частково знімні протези. При відсутності в ротовій порожнині великої кількості зубів, стоматологи застосовують ортопедичні конструкції, які частково, або повністю знімаються. Такі види протезів дозволяють не тільки створити естетичний вигляд, але і відновити анатомію зубів. Для досягнення максимального ефекту, пацієнтові варто з особливою ретельністю підбирати протез.
Бюгельний протез. У такій ортопедичної конструкції використовується металева, тоненька дуга. Тиск і навантаження під час жувальної функції передаються на ясна і власні зуби. У порівнянні з іншими видами непрямих методик, таке протезування є максимально близьким до фізіологічного. Перевагами бюгельних протезів являється їх зручність і довготривалість.

Звернувшись до медичного центру «Dent Service», ви зможете отримати консультацію кваліфікованих стоматологів, і підібрати той варіант, який буде найкращим у вашому конкретному випадку. Професійне протезування зубів саме в нашій стоматології, дозволяє відчути максимальний комфорт, незалежно від виду. Ортопеди – стоматологи центру не тільки досконало проводять терапевтичне лікування зубів, але і відмінно володіють методами сучасної ортопедичної стоматології.