Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Естетична стоматологія

Щиру і відкриту посмішку вважають одним з елементів високої самооцінки людини. Бездоганні білі зуби демонструють зовнішню привабливість для оточуючих, статус людини, його шанобливе ставлення до себе.

Сучасна естетична стоматологія – це широкий вибір різних методів, що використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Завдяки ефективним і безпечним способам реставрації в нашій клініці, вашим зубам можна надати природну красу при:

  • неправильній анатомічній формі жувальних зубів;
  • дефектах емалі;
  • потемнінні після карієсу;
  • відколюванні фрагментів внаслідок травми;
  • щілинах між зубами (діастеми).

Одна з основних особливостей естетичної стоматології – це природний і натуральний ефект після проведеної реставрації. Фахівці, що працюють в стоматології
«Dent Service» давно і успішно повертають своїм пацієнтам радість і красу власної посмішки. У роботі наші стоматологи використовують новітні технології і матеріали, абсолютно ідентичні зубній емалі з усіма особливостями її кольору і відтінку.

Художня реставрація. Широка палітра композитних матеріалів, що застосовуються в роботі стоматологами «Dent Service», дозволяє уникнути ефекту «штучних» зубів. Білі відтінки максимально наближені до натурального кольору, блиску і прозорості. Після такої процедури ваша усмішка буде сяючою і природною.

Естетичне протезування.
Зубні вініри – це нове слово в сучасній стоматології. Використання цієї методики дозволяє виправити відколи, діастеми, вікові зміни, клиновидні дефекти і незворотні зміни кольору, особливо після куріння. Після протезування керамічними вінірами, зовнішня поверхня зуба не тьмяніє і не змінює свій колір з плином часу.

Якщо ви незадоволені розміром, кольором, або формою зубів, у вас щілини (діастеми) або пломби різного кольору? Тоді естетична стоматологія – це те, що вам потрібно!

Професійні стоматологи «Dent Service» допоможуть не тільки відновити красиву форму зубів, але і повернуть їм повну функціональність. Правильна анатомічна структура з усіма заглибленнями і рельєфом, що відповідає за нормальну обробку їжі – одна з основ в роботі стоматолога. Саме дотримання всіх тонкощів методик естетичної стоматології дозволяє проводити високоестетичні і практичні реставрації.

Ідеальна посмішка і гарний настрій кожного нашого пацієнта надихають колектив на нові досягнення. Ми працюємо для Вас!

Записуйтеся в стоматологію «Dent Service» за телефонами:
(096) 515-22-55, (066) 515-22-55, (073) 515-22-55.