Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Ортодонтія

Очі – це дзеркало душі, а гарна посмішка – символ здоров’я. Посміхаючись, ми віддаємо свої позитивні емоції і почуття оточуючим. На жаль, не кожному з народження дісталася ідеальна усмішка з білосніжними, рівними зубами.

Якщо ви хочете мати здорові й рівні зуби в поєднанні з гарною посмішкою – звертайтеся в «Dent Service»!

Ортодонтія – це напрямок стоматології, що займається діагностикою та лікуванням порушень форми зубних рядів та змиканням верхньої і нижньої щелепи. З патологіями в ортодонтії пов’язані серйозні проблеми. Головна з них – естетична. Людина з нерівними зубами відчуває комплекси і соромиться посміхатися. Через психологічний фактор виникають емоційні порушення, проблеми в особистому та професійному житті.

Неправильний прикус має сильний вплив на навантаження під час жування, що призводить до проблем із зубами та травленням. Нерівне розташування зубів і їх скупченість не дають можливості проводити повноцінну, ефективну гігієну ротової порожнини. Найбільше страждає скронево – нижньощелепний суглоб (один з найскладніших в організмі людини). В майбутньому такі зміни можуть призводити до частого головного болю, шуму у вухах, хрускоті при жуванні і відкриванні рота.

На сьогоднішній день, застосування в ортодонтії сучасних технологій, дозволяє досягти позитивних результатів як в естетичній, так і у функціональній області. Метою такого лікування є:

  • формування рівних зубних рядів;
  • створення рівноваги і правильне розподілення навантаження між нижньою і верхньою щелепами;
  • корекція обличчя;
  • нормалізація роботи скронево – нижньощелепного суглоба;
  • поліпшення функцій жувальних м’язів;
  • стабілізація естетичного і функціонального прикусу.

Ортодонтичне лікування необхідно починати з повного обстеження. Воно включає в себе зняття зліпків, аналіз і виготовлення індивідуальних моделей. Для виправлення прикусу і вирівнювання зубних рядів використовують перевірені часом методи. Один з них – ортодонтичні конструкції, відомі як брекети (брекет-системи).

Брекети – це незнімні конструкції, що складаються з декількох елементів (дужки, металеві пружини, еластичні ланцюжки). Під помірним та тривалим тиском ортодонтичної дуги, зуби змінюють своє положення. Незважаючи на поширену думку, що вони не рухаються і міцно зрослися з щелепою – це тільки ілюзія. Корінь зуба, який розташований в лунці, міцно прикріплюється сполучними тканинами. Ці волокна надзвичайно еластичні, тому зуби можуть самостійно переміщатися при прорізуванні і під дією брекет – систем. Даючи «простір» зубу, на місці розтягнутих волокон створюється абсолютно нова кістка, яка не дає йому можливості повернутися в колишнє положення.

Використовуючи сучасні ортодонтичні конструкції в повсякденній роботі, стоматологи «Dent Service» можуть гарантувати ефективність встановлюваних нами систем і відмінний кінцевий результат. Чіткість у діагностиці та якісно підібрані брекет-системи – це всього лише один з небагатьох інструментів в руках ортодонта. Наявність брекетів зараз – це не данина моді, а здорові і красиві зуби на довгі роки.

Ваші мрії про ідеальну усмішку можуть здійснитися прямо зараз!

Записуйтеся до ортодонта в стоматологію «Dent Service».

Телефонуйте: (096) 515-22-55, (066) 515-22-55, (073) 515-22-55