Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Дитяча стоматологія

У той час, коли ми були ще зовсім маленькими, будь-який візит до стоматолога прирівнювався великому подвигу. Всі ми пам’ятаємо, що в Радянському союзі лікування зубів проходило без анестезії. Сльози, істерики та крики в стоматологічному кріслі залишили у багатьох з нас психоемоційний слід на все життя.

На превелике щастя, зараз ми можемо говорити про новий підхід до дітей в стоматологічній практиці, як в Україні так і в усьому світі. Сучасна дитяча стоматологія – це не тільки медичний напрямок, який вирішує проблеми із захворюваннями зубів у дітей, а й цілий ряд виховних і психологічних методів, що дозволяють сформувати особливий, дбайливий підхід до профілактики здоров’я своїх зубів.

Відділення дитячої стоматології в клініці «Dent Service» використовує в своїй практиці принцип – «Проблему легше попередити, ніж потім її лікувати».

Розвиток правильного підходу до культури гігієни зубів з самого раннього віку – гарантує відсутність захворювань в майбутньому. Наші лікарі надають широкий спектр послуг в дитячій стоматології:

  • профілактичні огляди з моменту появи і прорізання перших зубів;
  • індивідуальний підбір засобів гігієни ротової порожнини;
  • лікування карієсу;
  • пломбування та видалення молочних зубів;
  • консультація фахівця-ортодонта.

За своє життя людина проходить дві стадії – молочних і постійних зубів. Їх будова практично не відрізняється, причому вилікувати молочний зуб часто буває набагато складніше. Саме тому вкрай важливо правильно вибрати дитячого стоматолога, який не тільки знайде грамотний підхід до вашої дитини, а й поставить точний діагноз, тому що діагностування захворювання на ранній стадії, можна перервати його розвиток, зберігши здорові зуби.

Медичний персонал «Dent Service» ставить перед собою завдання не тільки вилікувати вашого малюка, але і вберегти його від стресу, сліз, почуття страху і негативних емоцій.

Для того, щоб перший візит до стоматолога залишився в пам’яті як приємна подія, потрібні зусилля не тільки фахівців, але і батьків. В цей час краще обмежитися тільки консультацією, під час якої маленький пацієнт зможе добре познайомитися з фахівцем і звикне до навколишнього середовища. Без страху, в доброзичливій атмосфері, регулярні огляди у стоматолога з легкістю стануть корисною звичкою на все життя. В майбутньому, це дозволить уникнути багатьох проблем із зубами і пов’язаних з ними ускладнень.

Дитяча стоматологія «Dent Service» – це сучасний кабінет, укомплектований найсучаснішим обладнанням.

У нас працюють уважні і доброзичливі фахівці з великим досвідом в лікуванні дітей. З самого першого візиту до нас, лікарі обов’язково знайдуть спільну мову і подружаться з вашими малюками, а таке поняття, як «дитяча стоматологія» ніколи не стане асоціюватися з жахливим місцем, де роблять боляче.