Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Імплантологія

На жаль, з віком у кожної людини з’являються проблеми з зубами, які можна вирішити, лише встановивши імплантати. Вибір серед клінік, які пропонують імплантацію за півгодини, або ж за один сеанс – величезна кількість.

Але, є одне але, проте навіть не одне!

Установка імплантату суто індивідуальна процедура і зробити це можуть лише фахівці з великим досвідом роботи, так як до процедури потрібно врахувати багато факторів, що впливають на приживлюваність імплантату, безпеку для пацієнта та можливість якісної установки. У деяких випадках потрібно використовувати нарощування кістки, визначити положення імпланта по відношенню до сусідніх зубах, врахувати як позитивні так і негативні фактори при імплантації.

У стоматологічній клініці «Дент – Сервіс» імплантацією і хірургією займаються фахівці найвищого класу, які зможуть провести всі етапи імплантації – від підготовки і до установки імпланта за найвищими міжнародними стандартами.

Тільки якісні та безпечні системи імплантації використовуються в нашій стоматологічній клініці. Можна, звичайно, використовувати дешеві системи, але це не варто гри, тому що імплант ставиться надовго, а встановити систему, яка замість користі може дати ускладнення (переімплантат) не потрібно ні вам, ні лікуючому вас лікарю. Тому, ми обираємо тільки перевірені часом і практикою імпланти, які відповідають високим медичним стандартам та використовуються в клініці «Дент – Сервіс».

До таких систем ми відносимо всесвітньо відомі STRAUMANN (Швейцарія) і NEOBIOTECH (Чехія).

Важливо також розуміти, що відсутність запалення твердих і м’яких тканин в ротовій порожнині – також є запорукою успіху при проведенні імплантації. Завдяки використанню таких систем, як STRAUMANN, досягається практично повна герметизація самої критичною зони в імплантології – в місці з’єднання імплантату і абатмента.

Лікарі клініки «Дент – Сервіс» готові надати вам максимально повне обстеження і консультацію з питань підбору і установки зубних імплантів.

В першу чергу ми завжди дбаємо про ваше здоров’я!