Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Діагностика

Неприємно відчувати і уявляти наслідки, що очікують нас через постановку неправильного діагнозу. Часто стоматологічні проблеми, які залишилися непоміченими при звичайній діагностиці та поверхневому огляді, призводять до ускладнень і навіть видалення зубів.
Стоматологія «DentService» використовує тільки сучасне обладнання і передові методики в діагностиці зубів.

Інтраоральні камери. За останні кілька років, обстеження ротової порожнини інтраоральною камерою, здобула чималу популярність. Камера дозволяє здійснювати зйомку в ротовій порожнині і отримати зображення високої роздільної здатності. Особлива функція такого обладнання – це візуалізація і збільшення (в десятки разів) поверхні зубів і слизової оболонки рота.

Переваги використання інтраоральної камери
Для стоматологів робота з такою мініатюрною камерою дуже зручна. Її використання дає можливість вивести зображення на монітор, тому лікарю набагато легше виявити зубні захворювання, в порівнянні з оглядом через маленьке стоматологічне дзеркало. Інтраоральна камера оснащена підсвічуванням, що дозволяє розглянути зуб при хорошому освітленні.


Основні переваги такої діагностики:

  • виявлення карієсу на ранніх стадіях;
  • контролювання роботи пацієнтом;
  • знімання у важкодоступних місцях ротової порожнини;
  • використання відеоматеріалу для оцінки результату.

Особливі можливості у застосуванні інтраоральної камери відкриваються перед лікарями вузьких профілів, в тому числі ортопедів і ортодонтів.


Рентген. Така діагностика зубів є ефективним методом виявлення захворювань, які неможливо побачити при звичайному візуальному обстеженні. Знімок з допомогою рентгена, дозволяє виявити травматичні ушкодження та небезпечні патології.


Переваги використання рентгена


Від якості проведення рентгенодіагностики залежить своєчасне виявлення проблеми. В стоматології «DentService» використовується сучасне, високоточне обладнання, а постановкою діагнозу займаються досвідчені фахівці. Застосування рантгена забезпечує:

  • отримання якісних знімків в різних проекціях;
  • максимальна точність результатів;
  • низький рівень опромінення.

Тільки після вивчення результатів рентгенодіагностики, стоматологи «DentService» призначають індивідуальний курс лікування, з огляду на специфіку проблеми і стан пацієнта.
Бінокуляри. Процес діагностики будь-яких зубних захворювань значно полегшився з початком застосування бінокулярів. Завдяки цьому апарату можна побачити зуб в максимальному наближенні. Оптичні збільшувальні прилади, дозволяють стоматологам вийти на новий рівень якісного лікування зубощелепної системи. Під час використання бінокулярів стає легше виявити мікротріщини в зубі, зону ураження карієсом, провести більш ретельне лікування каналів. За допомогою спеціального барвника можна легко позначити лінію пошкодження. Якщо стоматолог підозрює вертикальний перелом кореня зуба, він з використанням оптичного обладнання, може оглянути внутрішню стінку каналів та уникнути хірургічного втручання.

Правильно поставлений діагноз – це запорука якісного та безпечного лікування, без ускладнень і повторних звернень. Чекаємо Вас в стоматології «DentService» для діагностики ваших зубів.