Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Парадонтологія

Здорові ясна у людини – це показник його якості життя. На здоров’я зубів – величезний вплив справляє стан м’яких тканин, ясен, та відсутність запалення.

Більшість людей старше 35 років втрачають зуби, не через карієс, а від захворювань ясен, тому так важливо не допустити розвиток захворювань м’яких тканин, адже проблему простіше попередити…

Досягти здоров’я пародонта на словах зовсім не складно, потрібно лише правильна гігієна порожнини рота. Проте, навчитися правильно користуватися зубною ниткою і зубною щіткою насправді – не така і проста задача, але, на щастя, в стоматології «Дент – Сервіс» досвідчені спеціалісти навчать вас правилам гігієни порожнини рота і допоможуть підібрати необхідні аксесуари для повноцінного проведення.

Рекомендуємо проводити регулярно (2 рази на рік) чистку зубних відкладень (каменю, нальоту) у наших гігієністів. Професійне чищення допоможе вам позбавитися від причин, які можуть призвести до захворювань ясен, а в подальшому і випадання зубів.

При наявності даної проблеми в нашій стоматологічній клініці використовуються передові технології для ефективного лікування та профілактики захворювань ясен.

До ваших послуг – японський апарат «Варіус», який дозволяє прибрати наліт і камінь не тільки з поверхні зубів, але і з-під ясен, при цьому одночасно проводячи оздоровлення м’яких тканин слизової.

Вартість апаратного лікування ясен, ви можете дізнатися, зателефонувавши в зручний для вас час, до нас в клініку або скористатись зворотнім зв’язком на сайті.