Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Патологія зубного ряду? Ортодонтичне лікування в стоматології «Dent Service»

Неправильний прикус та викривлення зубів призводить не лише до появи комплексів, але й до гострого дискомфорту. Виправити патології пов’язані із зубним рядом допоможе лікар – ортодонт.

Причини викривлення зубів

Проблеми такого роду найчастіше з’являються ще в дитячому віці. Існує декілька причин, що призводять до такого явища:

  • зменшення стимуляції росту зубів в період грудного віку;
  • звичка смоктання пальців, прикусування уст, обгризання олівців та інших предметів;
  • спадковість;
  • укорочена вуздечка язика, нижньої та верхньої губи;
  • недостатня кількість твердих продуктів харчування в дитинстві;
  • передчасне випадіння, або розкладання молочних зубів.

Коригувати неправильний прикус та вирівняти зуби можна в будь – якому віці. Однак, завадити цьому може поганий стан зубів та захворювання ротової порожнини. Першим кроком до ідеальної посмішки є правильна діагностика та розрахунок складності патології. На цьому етапі Вам допоможуть, спеціалісти стоматології «Dent Service»,  які проведуть якісне обстеження на сучасному обладнанні.

Для вирівнювання зубів застосовують знімні та незнімні апарати.

Знімні апарати. Такі конструкції виготовляються ортодонтом з пластин, враховуючи усі аномалії.  Вони містять спеціальні елементи, що виправляють прикус. Застосовувати конструкцію можна дітям та дорослим. Існують обмеження до експлуатації пластини, про які обов’язково повідомить лікар.

Незнімні апарати. Сьогодні популярними є брекети. Вони надзвичайно зручні у користуванні та зовсім не спотворюють мову. Виділяють кілька таких видів. Пластикові: практично непомітні, так як їх колір підбирається близько ідентичному зуба. Недоліком вважається крихкість, що є наслідком тривалішого лікування. Металеві: міцні та ефективні. Позбутися від проблеми разом з ними можна швидко та якісно, однак вони дуже помітні. Керамічні: такі брекети мають естетичний вигляд і добре зливають з кольором емалі зуба. Сапфірові: апарати дуже стійкі та не піддаються забарвленню. Якщо зуби є білими, вони стають майже не помітними. Брекети бувають абсолютно різними, тому при виборі варто врахувати усі нюанси та пройти консультацію у кваліфікованого ортодонта.

Зазвичай дефекти зубного ряду негативно впливають на мовленнєві функції. Часто подібна патологія заважає нормально пережовувати їжу, наслідком цього є виникнення захворювань травної системи. Ортодонтичне лікування в стоматології «Dent Service»,  дозволить відчути себе впевненіше, позбавитись як естетичної так і функціональної проблеми.

Записуйтесь на консультацію до лікаря – ортодонта за телефонами: +38 096 515-22-55, +38 066 515-22-55, +38 073 515-22-55