Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Підготовка до першого візиту дитячого стоматолога

Підготовка до першого візиту дитячого стоматолога

Перше враження від візиту до дитячого стоматолога, залишає для малюка неабияке значення. Саме після цього досвіду, визначиться його відношення до особистої гігієни та до лікування проблем зі зубами, що можуть виникнути в майбутньому.

Усі негативні спогади з приводу стоматологів, з’явились під час використання важкої та болісної техніки лікування зубів. Проте тепер, постановка брекетів, усунення карієсу та інших захворювань ротової порожнини проходить непомітно та весело.

Здорові зубки та красива посмішка – це запорука успішності та впевненості. Вашому малюку не потрібні проблеми зі здоров’ям та психологічні комплекси, тому будьте особливо уважні до стану його зубів. Обравши правильну стоматологію, в якій працює хороший дитячий спеціаліст, що в будь – який момент зможе заспокоїти Вашого малюка, Ви уникнете страху, тривоги та напруги.

Дитячий стоматолог – це найкращий друг!

Сучасне обладнання та новітні технології стоматології «DentService»,  дозволяють лікувати зуби ефективно, якісно та безболісно. Але не варто забувати, що при першому візиті дитини до стоматолога, вона ще не зовсім усвідомлює, які процедури на неї чекають. Батькам маленького пацієнта, варто докласти невеликих зусиль та підготувати своє чадо до відвідування клініки.

1.     Розкажіть малюку, хто такий стоматолог. Поясніть у вигляді гри, що саме йому будуть робити у клініці.

2.     Постарайтесь уникати фраз «не бійся», «боліти не буде», «це зовсім не страшно». Дитина, що вперше приходить в стоматологічний заклад не знає про біль, чи страх, а такі фрази будуть сприйматись на підсвідомому рівні без частки «не».

3.     Не лякайте дитину стоматологом, чи будь – яким іншим лікарем, адже в такому випадку імовірність, що дитина підпустить фахівця до себе є дуже малою .

4.     Придумайте цікаву історію про фантастичних персонажів, що запрошують її у чарівне «зубне королівство».

5.     Намагайтесь не вживати при малюкові стоматологічних термінів, таких як укол, пломба, бори та інше.

6.     Заплануйте відвідання лікаря у такий період часу, коли дитина сита, задоволена та почувається бадьорою.

7.     Розповідайте лише приємні історії зі свого прикладу про візит до стоматолога.

Коли йдеться про здоров’я та безпеку дитини, батьки повинні усвідомлювати усю свою відповідальність. Тому ні в якому разі не варто перекладати ухвалення рішення  на малюка. Пам’ятайте що успіх при першому візиту до стоматолога залежить не тільки від спеціалістів, а й від батьків.

Завітайте в стоматологію «DentService», саме тут ви отримаєте кваліфіковану допомогу дитячого стоматолога в комфортній атмосфері.

Телефонуйте:  +38 096 515-22-55,   +38 066 515-22-55,   +38 073 515-22-55.