Режим роботи:

пн.-пт.    9:00 - 20:00
сб.    9:00 - 20:00
нд.    9:00 - 18:00

Наш адрес:

Київ, пр-т Академіка
Глушкова, 26
Ст. метро «Теремки»

Іоанна

Лікувала зуб 09.07.21р.
По телефону озвучили, вартість пломби від 700 до 900 грн в залежності від складності ( на сайті 800 грн), по факту ціна зовсім інша – 1350 грн.
Пакет Анти СНІД на сайті коштує 85 грн, по факту 100 грн. Не зрозуміла навіть чи він був, тому що лікар не показала відкриття при мені.
Роботою лікаря задоволена, ціновою політикою – ні!

 

Шановна Іоанна! Хочемо прокомментувати ваш відгук.
По перше, адміністратор може озвучувати ціни Дуже приблизно. Ціну може називати лише лікар, і то – після огляду и додаткових обстежень, якщо це потрібно. Консультація у нас Безкоштовна. Більше того. Ми підняли записи телефонної розмови, коли ви дізнавались ціну. Адміністратор так і сказала, що ціну може озвучити лікар, але межі коливання вартості можуть бути від 900 до 1500 гр. В підтвердження ми можемо надати цей запис.
Далі. Ви звернулись для лікування переднього зубу. Лікар вас оглянула, і попередила, що порожнина значно більше, ніж здається з першого погляду. При лікуванні передніх зубів підвищені вимоги для естетики (підбір кольору и т д). Тому ми таке лікування рахуємо, як реставрацію. І так відбувається у більшості клінік.
Про використання одноразового набору. Це не обговорюється, що ми використовуємо весь стерильний інструментарій. Відео розпакунку можемо вам також надати. Крім того, в набір входить багато одноразових предметів індивідуального захисту (рукавички, маски, нагрудники, слюновідсмоктувач та ін.) ,які ми звичайно використали.
На рахунок того, що вас не влаштувало наше ціноутворення – ми приватна клініка. Ми і так намагаємось вести максимально прозору політику в цьому плані. Якщо вам був настільки важливий бюджет лікуванні, ви мали можливість задати додаткові питання лікарю про вартість лікування…
PS ми виправимо вартість набору на сайті.
З повагою, клініка Дент-Сервіс Плюс.